Ena gledala Peju kako Poršelini diže noge, pa poludela od ljubomore – videla da između njih ima strasti (VIDEO)

Ena je bila vidno neraspoložena, jer joj Peja nije prilazio tokom večeri.


Učesnici rijaliti programa “Elita 8” imali su turbulentnu noć iza sebe, a Ena Čolić naljutila se na Jovana Pejića Peju zato što je na žurci strasno igrao sa Slađom Poršelinom.

Njih dvoje razgovarali su u dvorištu o njegovom ponašanju, a Ena nije krila koliko je bila ljubomorna zbog njegovog bliskog druženja sa Slađom, kao i što joj tokom toku večeri nije prišao.

– Bitno mi je da ispada da imaš veću strast sa ovom ku*vom raspalom. Meni nisi prišao, samo si njoj dizao nogu pred svim ljudima – rekla je Ena.

– Zajedno smo, uz tebe sam. Takva moraš biti, vesela – istakao je Peja.

– Šta ja treba da sedim i čekam? Četiri sata te čekam. Jedan minut nemam sa tobom večeras. Moj utorak je propao – rekla je Ena.

– Šta, trebaš da me biješ da ne bi propao? – pitao je Jovan.

– Trebaš da se iz*ebeš sa Slađom, eto – rekla je Ena ljutito.

– Šta sam trebao, da te bacam po stolu? Šta? – pitao je Peja.

– Samo rulet – istakla je Ena.

Izvor: srbijadanas.com

News Reporter
Verified by MonsterInsights