Bukti stari rat: Bebica žestoko ispljuvao Filipa, podsetio na dešavanja iz oktobra 2025, Đukiću neće biti dobro posle ovoga

Nenad Macanović se dobro seća pojedinih detalja.


Nenad Macanović Bebica bio je sagovornik voditelja Darka Tanasijevića i tom prilikom govorio je o gorućim temama u Beloj kući.

– Zbog čega je Filip Đukić po tebi najveći folirant? – upitao je Darko.

– Od svih koji se bore za plasmane, on se bori najviše. Prvo je počeo s tim kad je Staniji odgovarao, a završio sa Aneli. On je folirant, celo njegovo učešće je lažno i fejk. Vratite da čujete šta je u oktobru on pričao za Aneli, to je ista osoba već tri godine – rekao je Bebica.

– Kako ti deluju Dača i Kačavenda? – upitao je Darko.

– Meni nije jasno kako su se oni družili i bili dobri kada sada iznose ovakve stvari. Ispada kao da ih je Đedović spojio i udružio. Najveći problem je ovde kad nisi svoj, pa budeš lažan i onda u nekom momentu pukneš – rekao je Bebica.

– Kako ti se čine Mina i Viktor? – upitao je Darko.

– Užasno je šta je Mina dozvolila sebi posle toliko godina rijalitija. Brojna poniženja i Viktor sve pametno koristi i igra – rekao je Bebica.

Izvor: srbijadanas.com