Pobednica “Elite 9” nije ni svesna da je čeka “novi sukob”.
Bivša prijateljica Stanije Dobrojević, Tamara Radoman, zvanično je prekinula svaki kontakt sa aktuelnom pobednicom na sinoćnjem superfinalu rijalitija “Elita 9”.
Zbog teških uvreda i psovki koje je Stanija iznela pred kamerama, Tamara je najavila oštar medijski rat, dok je istovremeno otkrila da je podnela tužbu protiv Asmina.
Tokom finalne večeri popularnog TV formata, fokus javnosti nije bio samo na pobedi Stanije Dobrojević, već i na zakulisnim dramama koje prete da postanu glavna medijska tema u narednim mesecima.
Dugogodišnje prijateljstvo, dugo punih 14 godina, dobilo je svoj definitivan kraj usled teških optužbi i uvreda izgovorenih na nacionalnoj frekvenciji.
Izdvajaju se dve ključne tačke konflikta koje je Tamara Radoman iznela u javnost: sudski spor sa Asminom i nepomirljivi raskol sa Stanijom.

Sudski proces i susret sa Asminovom porodicom
Iako je došla da podrži trećeplasiranu Anitu Stanojlović, s kojom deli, kako tvrdi, iste neprijatelje, Tamara se osvrnula na aktuelni pravni spor.
Ona je pred kamerama jasno potvrdila da je pokrenula pravne korake zbog javnog blaćenja.
“Obratili su mi se Asminovi roditelji, ja imam neki problem sa Asminom, fini su ljudi. To ne mogu da rešim sa njima, to mogu sa Asminom. Ja sam ga tužila, suđenje je bilo, nije bio izveden, sad imamo još jedno ročište, pa ćemo videti”, istakla je Radomanova, dodajući da je njegovim roditeljima izuzetno krivo zbog sinovljevog ponašanja i da priželjkuju njegovo javno izvinjenje.

“Rijaliti posle rijalitija”: Izdaja i neoprostive uvrede od strane Stanije
Kako se radnja prebacuje na odnos sa Stanijom Dobrojević, Tamara pokazuje čvrst stav da pomirenje nije opcija.
Prema njenim tvrdnjama, Stanija je na osnovu lažnih informacija od “stranaca” promenila ploču i okrenula se protiv osobe koja joj je bila prijatelj više od decenije.
U svojoj izjavi, Tamara detaljno objašnjava težinu izrečenih reči:
“Neće biti susreta sa Stanijom, sigurna sam. Ona je ta koja je krenula prva na mene unutra… Ne opraštam tako lako, mi se poznajemo 14 godina… Od svih sam sve očekivala, ali od nje onakve grube reči. Psovala mi je čak i majku…”.
Uprkos ozbiljnim provokacijama, Radomanova naglašava da je do sada ostala dostojanstvena, ali jasno postavlja granice za budućnost:
“Ja pored svih njenih pljuvačina na nacionalnoj frekvenciji nisam odgovorila ni jednog trenutka… ali ako bude nastavila, mislim da ćemo imati rijaliti nakon rijalitija, jer onda ću morati da se bavim i da odgovaram.”
Ovaj događaj jasno pokazuje da će, i nakon gašenja kamera “Elite 9”, tenzije među učesnicima i njihovim dojučerašnjim prijateljima ostati u fokusu javnosti.
Tamara je zaključila da, iako Staniji želi sve najlepše u životu, nju je “kao čovek i prijatelj jako mnogo razočarala” i da zbog toga mirno spava, znajući da je do kraja ispala fer.
Izvor: srbijadanas.com